Nowy Dom Pielgrzyma w Czernej – ZAPRASZAMY!

Dom Pielgrzyma w Czernej, położony u boku Klasztoru Karmelitów Bosych  to znakomite miejsce na regenerację oraz odpoczynek. Klimatyczna sceneria bukowych lasów sprzyja wyciszeniu się, a także pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku.  Dom Pielgrzyma, to miejsce, w którym można poczuć karmelitański klimat. Kompleks ten składa się z dwóch budynków i oferuje:

NOCLEG
Oferujemy naszym Gościom nocleg w pokojach 1-,2-,3- oraz 4- osobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę. Proste, ale zarazem bardzo funkcjonalne wyposażenie pokoi sprzyja wypoczynkowi zarówno indywidualnemu jak i grupowemu. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również kawiarenkę oraz kameralną czytelnie.

RESTAURACJA
Menu restauracji składa się z tradycyjnych polskich dań oraz karmelitańskich przysmaków, oferowanych w przystępnych cenach. Oprócz pysznych, domowych obiadów skosztować można również znakomitych ciast, deserów, serwowanych w towarzystwie aromatycznej kawy.

KSIĘGARNIA KARMELITANA
Posiada bardzo szeroką ofertę, poczynając od pozycji wydawniczych o tematyce karmelitańskiej, a kończąc na niezwykle bogatej ofercie dewocjonaliów /szkaplerze, różańce, obrazki maryjne, ikony medaliki/. Dodatkowo oferuje różnego rodzaju puzzle, gry planszowe, multimedia, przewodniki i mapy a także niezwykle szeroki wachlarz pozycji książkowych i literaturowych.

SALE KONFERENCYJNE
Idealne miejsce na organizację szkoleń, kongresów itp. Sala wyposażona jest w  150 miejsc siedzących, dobre nagłośnienie, rzutnik oraz  profesjonalny stół prezydialny.  Do dyspozycji oddajemy również dwie mniejsze salki /mieszczące ok. 40 osób/ oraz sale, która pełni rolę kaplicy /70 miejsc siedzących/.

MUZEUM KARMELITAŃSKIE
Multimedialne muzeum, które ukazuje prostotę duchowości karmelitańskiej. Niezwykłe miejsce, w którym można zobaczyć czerneński klasztor w dobie eremitów.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA DOMU PIELGRZYMA.
REZERWACJE PRZYJMUJEMY CODZIENNIE W GODZINACH 8.00-20.00
TEL. 505-898-580
E-MAIL: biuro@dompielgrzyma.net
www.dompielgrzyma.net