Domność, miłość, tożsamość i taniec

Już jutro w poniedziałek mury czernieńskiego klasztoru Karmelitów Bosych, zostaną wystawione na solidną próbę. Przez kolejnych siedem dni, z okien sali konferencyjnej Domu Pielgrzyma ulatywać będzie szalona mieszanka miłości, tańca, muzyki, modlitwy, ciszy, domności, rozmów i sama nie mogę się doczekać czego jeszcze!

MIKAEL – pierwsze na świecie rekolekcje taneczne. Bardzo wierzymy, że ta inicjatywa powstała w wyniku ścisłej współpracy serca Huberta z Duchem Świętym!

Mikael Reko Dance Kemp 2017 skupia głównie młodych ludzi, którzy poszukują swojej tożsamości i oczywiście, jak my wszyscy, domu i miłości.

W związku z tym, oprócz maksymalnie profesjonalnych zajęć tanecznych, jesteśmy razem na wspólnej Eucharystii, modlitwie, adoracji, wielbieniach, konferencjach i innych wspaniałych formach spotkania z Bogiem, który żyje i jest obecny.

23 sierpnia, podczas wielkiej modlitwy uwielbienia, będzie z nami zespół OWCA. Bardzo Was zapraszamy – bądźcie i uwielbiajcie z nami!!

Kierujemy też do Was ogromną prośbę: o modlitwę za wszystko co związane z Mikaelem. Za uczestników, instruktorów, ojców opiekunów duchowych, gospodarzy, organizatorów, gości i wszystkich darczyńców.

Po podsumowaniu wszystkich kosztów, okazuje się, że brakuje nam pieniędzy, ale my się nie martwimy, ufamy i prosimy o pomoc, tych, których serca i umysły i portfele są otwarte i gotowe do działania!
A więc… gdyby ktoś z Was chciał wesprzeć Mikaela i oddać np. dziesięcinę na ten projekt, zachęcamy do przelewów. Totalnie symboliczne kwoty są totalnie mile widziane!

Numer konta:
37 1050 1546 1000 0090 9032 5128

Blanka Mazur