Rozeznajesz swoje powołanie? Przyjedź i zobacz!


Każdego miesiąca w klasztorze Karmelitów Bosych w Czernej k. Krakowa organizowane są weekendowe dni skupienia dla mężczyzn pragnących rozeznać swoje życiowe powołanie. Plan Dni skupienia oparty jest na planie wspólnoty zakonnej. Uczestnicy mają możliwość poznania karmelitańskiego stylu życia z bliska, poprzez włączenie się we wspólną modlitwę, posiłki, pracę i rekreację. Dodatkową pomocą są konferencje z zakresu duchowości karmelitańskiej, charyzmatu i historii Zakonu. Odpowiednio dobrana lektura duchowa, atmosfera milczenia i samotności sprzyjają zasłuchaniu w głos Boga. Każdy z uczestników ma też możliwość rozmowy na temat powołania i rozwoju duchowego z Duszpasterzem powołań.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy pragną rozpoznać głos Boga. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej poświęconej karmelitańskiemu powołaniu: www.bosi.org.pl

Poniżej zamieszczamy terminy Powołaniowych Dni skupienia na rok 2021:

  • 24 – 26 września w Czernej
  • 15 – 17 października w Czernej
  • 12 – 14 listopada w Czernej
  • 10 – 12 grudnia w Czernej

Jeśli jakakolwiek myśl, że Bóg może powołuje Cię do życia zakonnego jest w Twoim sercu, nie zwlekaj! Przyjedź i pozwól Mu mówić do siebie.

Do zobaczenia

o. Marcin Fizia OCD, duszpasterz powołaniowy