Jakubowy Dar

Skąd pomysł na akcję?
Drodzy Małżonkowie, wszystko zaczęło się od naszej (mojej i Kuby) pierwszej rocznicy ślubu. Z tej okazji napisałam utwór Jakubowy Dar. Było to bardzo proste wyznanie, w którym chciałam opowiedzieć naszą historię tak jak ją czułam, nie koloryzując. Moim zdaniem brakuje w dzisiejszych czasach prostego świadectwa niesamowitości Małżeństwa. To co w nim piękne, często jest bardzo proste, dlatego nie zachwyca przepełnionego „fajerwerkami” świata. Chciałabym, żeby jak najwięcej ludzi dostrzegło piękno ukryte w codzienności przeżywanej w Małżeństwie pobłogosławionym przez Boga.
Obserwując i słuchając ludzi, widzę ile mają w sobie obaw by powiedzieć TAK i potem w tym trwać. Na co dzień więcej słyszymy o różnych rozterkach i rozwodach, niż o tym, ile lat ktoś razem z sobą spędził. Stąd pomysł na akcję „Twój Jakubowy Dar”. Zapraszam Was do podzielenia się swoim doświadczeniem Małżeństwa!
Pozdrawiamy, Gabrysia i Kuba.

Jak dołączyć do akcji: Twój Jakubowy Dar?
  1.  Nagrajcie krótki film, w którym odpowiecie na trzy pytania:
    • Od ilu lat jesteście w Małżeństwie?
    • Co jest w nim dla Was największym Darem?
    • Co powiedzielibyście ludziom na progu decyzji o Małżeństwie?
  2. Opublikujcie go na swoim Facebooku z dopiskiem #TwojJakubowyDar ORAZ prześlijcie go nam na adres kontakt@gabrielablacha.pl
Posłuchajcie piosenki Jakubowy Dar
 
15 czerwca 2018

Patrycja i Paweł o swoim małżeńskim Darze

Akcja #TwójJakubowyDar Dziś Patrycja i Paweł opowiedzą o swoim małżeńskim Darze. Zachęcamy Was do podzielenia się swoim Darem!
27 kwietnia 2018

Kuba i Kamila o sobie nawzajem

Akcja #TwójJakubowyDar Tym razem Kuba z Kamilą mają Wam coś do powiedzenia! Posłuchajcie, a potem podzielcie się Waszym świadectwem.
20 kwietnia 2018

Kasia i Paweł mówią o sobie

Akcja #TwójJakubowyDar Posłuchajcie Kasi i Pawła. A może sami też podzielicie się swoim doświadczeniem małżeństwa?
13 kwietnia 2018

Jakubowy Dar – muzyczny utwór na początek akcji

Akcja #TwójJakubowyDar to pewna wizja małżeństwa, którą w słowa ubrała Gabrysia w tym właśnie utworze. Zgadzacie się z nią? Już wkrótce świadectwa osób, dla których małżeństwo […]