“To mówi Pan” – nowy projekt muzyczny

Poznańscy muzycy: Marek Domagała i Wiesław Wolnik połączyli swoje talenty i siły, by stworzyć wspólny projekt muzyczny o nazwie “To mówi Pan”. Właśnie zrealizowali swój pierwszy videoclip do piosenki “Jeśli uwierzysz”. Inspiracją powstania tego utworu był fragment z Księgi Jozuego 1,9: “Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz”. Muzykę i słowa napisał Marek Domagała, natomiast Wiesław Wolnik zaaranżował i zrealizował nagranie w swoim studio.

Muzycy “To mówi Pan” pragną tworzyć, grać i śpiewać na chwałę Pana Boga. Mają już w zanadrzu kolejne utwory oraz pomysły na cały album. Z czasem chcą również zapraszać do współpracy muzyków, którzy mają podobne pragnienia i co “najważniejsze” lubią brzmienie akustycznych gitar, bo jak słychać i widać są to dominujące instrumenty w ich muzyce.


Marek Domagała zrealizował dla naszej Krakowskiej Prowincji Zakonu Karmelitów Bosych, najważniejsze produkcje filmowe przez ostatnie cztery lata. Przy tej okazji, dziękując naszemu Przyjacielowi KARMELU, życzymy powodzenia i Bożego wsparcia w kolejnym pięknym projekcie.