ŚDM: Spotkanie Młodzieży Karmelitańskiej


Wszelkie zapytania dotyczące ŚDM 2023 i Międzynarodowego Spotkania Młodzieży Karmelitańskiej należy kierować na adres: jmj2023@carmelitas.pt

Ponadto wszystkie informacje dotyczące ŚDM 2023 i Międzynarodowego Spotkania Młodzieży Karmelitańskiej zostaną przekazane tym samym e-mailem i będą dostępne na stronie internetowej http://jmj2023.carmelitas.pt/.

INFORMACJA O MIĘDZYNARODOWYM SPOTKANIEM MŁODZIEŻY KARMELITANSKIEJ

Miejsce: Fatima, Portugalia

Data : 31 lipca 2023, od 10.00 do 20.00 (może ulec zmianie)

Jak się z nami skontaktować?

Każda grupa musi wysłać e-mail na adres jmj2023@carmelitas.pt, wskazując swój zamiar uczestnictwa w spotkaniu; przedstawienie grupy (kraj, rodzaj wspólnoty karmelitańskiej [siostry, bracia, świeccy, parafia, kolegium, ruch kościelny itp.] oraz nazwisko osoby odpowiedzialnej);  podać przybliżoną liczbę uczestników.

Rejestracja na Międzynarodowe Spotkanie Młodzieży Karmelitańskiej

Pierwszy 1:

– Jeśli potrzebujesz noclegu na noc 30 lipca:

Noclegi będą takie same jak w pozostałe dni ŚDM*. Aby zagwarantować zakwaterowanie, każda grupa musi zarejestrować się na ŚDM jako członek makrogrupy ODC2023 i wybrać pomiędzy pakietem A1+ (30 lipca) lub A3+ (30 lipca);

– Jeśli nie potrzebujesz noclegu na noc 30 lipca: Przejdź do etapu 2.

Krok 2: Rejestracja na Międzynarodowe Spotkanie Młodzieży Karmelitańskiej:

Formularz zgłoszeniowy online będzie dostępny na przełomie 2022 i 2023 roku.  Każda grupa się do niego zapisze. Procedura zakończy się wniesieniem opłaty za uczestnictwo.

Ogólne informacje dotyczące Międzynarodowego Spotkania Młodzieży Karmelitańskiej:

– Każda grupa zapewni własny transport do Fatimy i powrót do Lizbony (lub gdzie indziej), aby uczestniczyć w międzynarodowym Spotkanie Młodzieży Karmelitańskiej.

– Posiłki (obiad i kolacja) są wliczone w opłatę za uczestnictwo.

– Program spotkania zostanie podany w odpowiednim czasie, jednak wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na różne momenty: Eucharystię, chwile modlitwy, warsztaty, wizytę w Fatimie itp.

INFORMACJA O ŚDM2023

Rejestracja:

– Każda grupa musi zarejestrować się w makrogrupie karmelitańskiej „OCD2023”.

– Każda grupa, nawet jeśli musi być zarejestrowana w makrogrupie karmelitańskiej, może wybrać pakiet, który najlepiej odpowiada jej potrzebom.

Dni w diecezjach:

– W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Dni w Diecezjach prosimy o kontakt z organizatorami ŚDM2023 lub zajrzenie na oficjalną stronę internetową

https://www.lisboa2023.org/pt/preparacao/dias-nas-dioceses.


* Ponieważ nie dysponujemy wystarczającymi miejscami noclegowymi w stosunku do przewidywanej liczby uczestników Spotkania, uzgodniliśmy z organizatorami ŚDM, że uczestnicy Spotkania mogą zarejestrować się w obiekcie ŚDM na dzień przed oficjalnym otwarciem ŚDM,  aby móc przenocować, a następnie pojechać do Fatimy.