Powołaniowe dni ze św. Janem od Krzyża

W piątek 13 grudnia 2019 r., rozpoczynamy w Czernej Dni skupienia o profilu powołaniowym. Dni skupienia odbywają się każdego miesiąca w klasztorach naszej Prowincji. Przeznaczone są dla mężczyzn w wieku od 17 do 35 lat, którzy pragną rozeznać swoje życiowe powołanie.

Uczestnicy będą mieli możliwość zamieszkania w klasztorze włączając się tym samym w rytm dnia: pracę, modlitwę, posiłki i rekreację razem ze wspólnotą zakonną. Dni skupienia stwarzają możliwość osobistej rozmowy z duszpasterzem powołań, a także poznania charyzmatu karmelitańskiego poprzez dobraną lekturę duchową i konferencje. Są szczególnym czasem zasłuchania w głos Boga i spojrzenia we własne serce. Tym razem dni skupienia będą poświęcone szczególnie Naszemu Ojcu św. Janowi od Krzyża, ponieważ 14. grudnia, w sobotę będziemy przeżywać jego uroczystość w naszym zakonie.

Więcej na temat Dni skupienia znajdziecie na stronie: www.bosi.org.pl. Jest to strona poświęcona powołaniu karmelitańskiemu, na której zamieszony jest również formularz zgłoszeniowy na Dni skupienia.

Może właśnie Bóg Ciebie wzywa. Pozwól prowadzić się Jego Słowu.