Odkryj swoje miejsce!

Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji formacyjnych na rok 2023!

Wszystkich młodych mężczyzn (do 35 roku życia) zapraszamy na powołaniowe dni skupienia, które odbywają się w Czernej. Jest to czas, w którym w ciszy i samotności – ale jednocześnie we wspólnocie braterskiej możemy wspólnie modlić się – czyli wchodzić w relację z Tym, o którym wiemy, że nas kocha, jak pisała nasza święta matka Teresa od Jezusa. Jest to możliwość poznania naszego stylu życia od środka. Propozycja ta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą w ciszy i atmosferze modlitwy zadać Bogu najważniejsze pytania.

Terminy kolejnych spotkań i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie:

https://bosi.org.pl/rekolekcje/#dates

Kolejną inicjatywą przez nas podejmowaną są szkoły modlitwy, które już trwają. W tym roku w Tarnowie, Sosnowcu i Pszczynie. Jeśli chcecie dołączyć – zapraszamy. Wszelkie szczegóły na:

https://bosi.org.pl/szkola-modlitwy-smak-karmelu/

Nie zapomnijcie również o tegorocznej serii Szkół duchowości, które odbywają się w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Czernej. W tym roku naszą duchową przewodniczką jest św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein). Jak co roku centrum szkoły duchowości stanowią Karmelitańskie Dni Młodych organizowane w lipcu, na które również serdecznie zapraszamy.

Terminy kolejnych szkół duchowości znajdziecie tutaj:

https://bosi.org.pl/rekolekcje/#dates

Natomiast wszystkie informacje na temat Karmelitańskich Dni Młodych są dostępne tu:

https://kdmczerna.pl/

W dniach 9-11 czerwca w Trzebini k. Żywca w klasztorze sióstr Karmelitanek Misjonarek organizujemy również rekolekcje powołaniowe (dla mężczyzn i kobiet).

Jeśli macie więcej pytań, piszcie na: powolaniaocd@gmail.com lub dzwońcie 501 959 725.