Dni pustyni w Czernej (22-25 lutego) – zapowiedź

termin

22-25 lutego


Zapraszamy na dni pustyni – dla spragnionych ciszy i modlitwy – w Domu Rekolekcyjnym sióstr karmelitanek Dzieciątka Jezus w Czernej. Dni pustyni są otwarte dla wszystkich.

1. Dom rekolekcyjny

Dom dysponuje siedemdziesięcioma miejscami. Uczestnicy rekolekcji mieszkają w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. Zapewniamy zmianę pościeli i całodzienne wyżywienie, prosimy natomiast o przywiezienie obuwia zmiennego i ręczników. Istnieje możliwość korzystania z czytelni, prosimy jednak zabrać ze sobą własny egzemplarz Pisma Świętego.

2. Zgłoszenia

Można wysłać mailem lub pocztą (zawsze wysyłamy potwierdzenie), albo skontaktować się telefonicznie. Zgłaszając się prosimy o podanie: imienia, nazwiska i numeru telefonu. W przypadku rezygnacji lub innych zmian wskazane jest natychmiastowe powiadomienie.

3. Opłata

Dokonuje się jej na miejscu, na początku rekolekcji. Zwracamy się jednak z gorącą prośbą do tych osób, które mogą złożyć nieco większą ofiarę, aby w duchu chrześcijańskim pomogli tym, którym trudno jest pokryć całość kosztów. W imieniu tych ostatnich składamy już teraz serdeczne „Bóg zapłać”.

4. Dojazd

Pociągiem do stacji Krzeszowice (na linii Kraków – Katowice), albo busem z Krakowa (przystanek pod wiaduktem na Rondzie św. Rafała Kalinowskiego, ul. Wita Stwosza – Kraków Wschód) do Krzeszowic. Następnie busem w kierunku Czernej, Paczółtowic lub Racławic (4 km). Należy wysiąść na przystanku Czerna I.


 

Zobacz także pozostałe zbliżające się rekolekcje i wydarzenia: