DA “Karmel” startuje po wakacjach

Po wakacyjnej przerwie wznawia swoją działalność Duszpasterstwo Akademickie KARMEL (DA Karmel) działające przy naszym klasztorze w Krakowie. Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego zmienił się również duszpasterz i tak na miejsce o. Andrzeja Cekiery OCD powołany został o. Bartłomiej Kolankiewicz OCD.

Duszpasterstwo jest skierowane do studentów, którzy pragną żyć duchowością Karmelu w świecie. Podczas cotygodniowych spotkań formacyjnych podejmowane są różne zagadnienie z zakresu duchowości i nie tylko. Na spotkania wtorkowe zapraszani są interesujący gości. W ramach duszpasterstwa dział kilka grup: “Mężczyźni Karmelu”, “Kobiety Karmelu”, “Karmel +” (skierowany do osób które już nie studiują), Chór Akademicki). Centrum DA Karmel stanowi niedzielna Eucharystia.

Rozpoczynamy niedzielę 8 października 2107 r. w naszym kościele przy ulicy Rakowickiej 18. Po Eucharystii będzie pierwsze spotkania w salkach duszpasterskich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.da.karmel.pl gdzie podane są wszystkie szczegółowe informacje o duszpasterstwie.

o. Bartłomiej Kolankiewicz OCD