Papieski rekolekcjonista z rekolekcjami w Wadowicach

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na „zamknięte” rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Karmelitów Bosych w Wadowicach w dniach od 27 marca (wieczór) do 2 kwietnia (południe) 2017 roku.

Rekolekcje w nurcie „Lectio Divina”, o tajemnicy Paschy Jezusa i byciu Jego uczniem poprowadzi ceniony rekolekcjonista karmelitański z Rzymu, o. Bruno Secondin OCarm. Rekolekcje, tłumaczone na bieżąco na język polski, poza konferencjami będą przeżywane w milczeniu z możliwością codziennej, indywidualnej rozmowy duchowej z Ojcem z zespołu prowadzącego.

Rekolekcje, które kończą się w Niedzielę Palmową mogą być dobrym przygotowaniem do przeżywania Triduum Paschalnego.

Zapisu na rekolekcje można dokonać przez internet na stronie: www.karmel-wadowice.pl/dom-rekolekcyjny lub telefonicznie (tel. 600 926 987).

karmelici bosi z Wadowic


O. Bruno Secondin OCarm – profesor uniwersytetów w Rzymie, znany z wielu publikacji na temat duchowości biblijnej i karmelitańskiej, od lat propagujący „Lectio Divina”, uznany w różnych krajach rekolekcjonista, prowadził m.in. rekolekcje dla Ojca św. Franciszka i pracowników Kurii Rzymskiej w roku 2015.

fot. lectiodivina.it


zrwk