Twoje Niebo – zespół wokalno-instrumentalny


Z espół wokalno – instrumentalny został założony przez o. Mariusza Wójtowicza OCD w maju 2009 roku przy klasztorze karmelitów bosych w Przemyślu. Nazwa formacji pochodzi od słów św. Elżbiety od Trójcy Świętej: „Znalazłam moje niebo na ziemi, albowiem niebem moim jest Bóg, a Bóg mieszka we mnie!”.


Spontanicznie powstała wspólnota potwierdzona latami pracy stanowi dzisiaj 30 wokalistów i instrumentalistów. Nasza twórczość, podobnie jak życie, to muzyka w różnych odsłonach takich jak jazz, gospel, rock, reggae, soul, pop oraz poezja śpiewana. Ponadto staramy się, by znakiem rozpoznawczym „TN-u” była spontaniczność i żywiołowość, a zarazem głębia tekstów wykonywanych utworów wraz z ich niekonwencjonalnymi, autorskimi kompozycjami. W 2012 roku wydaliśmy debiutancki album zatytułowany „dzień po dniu”, na którym zaśpiewali z nami gościnnie Ewa Uryga, Janusz Szrom oraz Kasia i Andrzej Lampert.

Dotychczas zagraliśmy ponad 190 koncertów w całej Polsce. Wyjątkową rolę w twórczości zespołu stanowi poezja Świętych Karmelu.

Mamy nadzieję, że i dla Ciebie uchylimy kawałek Nieba … Twojego Nieba … Twojego Boga …